Про це він розповів у програмі «Воєнний кабінет».

«З путіним ніхто за стіл перемовин сідати не буде. Сьогодні путін сказав про те, що вони готові до перемовин. Про що вони готові до перемовин? Про те, що він прийшов, як грабіжник, вкрасти в нас, буде хтось говорити? Проти вас буде задіяно весь механізм, який є в України і в західного світу», - стверджує Олександр Мусієнко.

Водночас він зазначає, що всі ті, які розраховують, що це можна буде якось розпетляти і повернути до того, як було раніше, можуть про це забути. Експерт підкреслює, що так, як було раніше, вже не буде. Також він додає, що росія мала шанс і одуматися, і шанс виправити свої фатальні злочинні помилки, але не скористалася цим. Тепер же, констатує експерт, після того, як росія посилює свій ракетний терор і обстрілює мирні міста, ніхто вже нічого пробачати не збирається.

Оця Піррова перемога, як путін думає, що це перемога, це велика поразка, - Олександр Мусієнко

За його словами, насправді ризики, які були пов’язані із застосуванням ядерної зброї, остаточно на 100% не зняті. Тим не менш, підкреслює він, Україна пройшла важкий етап війни, а росія зазнала значні поразки на фронті.

«Ми побачили, що насправді оця Піррова перемога, як путін думає, що це перемога, це велика поразка. Тому що зараз вони виходять із тим, що вони пропонують домовлятися невідомо, правда, про що, про зупинення бойових дій, тощо. Але, судячи з усього, вони цього вже не отримають», - підсумовує Олександр Мусієнко.

Джерело