Голлівудська актриса Сальма Хайєк викликала фурор у своєму останньому показі в соцмережі. Вона позувала у своїй вбиральні в шикарному шкіряному корсеті з прозорим верхом та штанах для йоги.

Дану публікацію Сальма Хайєк розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Голлівудська ікона блищала у прозорому чорному топі з довгими рукавами, демонструючи відповідний чорний бюстгальтер під ним та шкіряний корсет на скульптурному животі.

56-річна Сальма Хайєк викликала фурор у прозорому корсеті, викотивши величезні

Сальма одягла зручну пару еластичних темно-синіх штанів для йоги, щоб завершити образ, доповнивши ансамбль сріблястими браслетами та додавши пару темних відтінків.

56-річна Сальма Хайєк викликала фурор у прозорому корсеті, викотивши величезні

Її неймовірну колекцію коштовностей можна було побачити у скляній вітрині за її спиною, де ряд туфель і черевиків вишикувалися в ряд, а на полицях були розкидані пальта, топи та джемпери.

Сальма обрала неймовірно гламурний макіяж, завдавши срібних тіней для повік і матово-рожевої помади, а її неймовірні вигини вирвалися з-під глибокого вирізу топу.

Пізніше вона позувала для ширшого знімка, щоб показати мішкуваті штани в стилі парашута, коли вона спекотно подивилася в камеру.

У підписі до свого знімку Сальма просто відзначила Баленсіагу, а її шанувальники стікалися до розділу коментарів, щоб похвалити зірку за те, що вона розпалює спеку серед осені.

Один фанат вигукнув: "Найгаряча жінка на землі!"

Хтось інший сказав: "Перестань!", з рядом вогняних смайликів.

Інший назвав її "гарною", а четвертий користувач соціальних мереж сказав: "Ідеально!"

Джерело