З початку 2022 року підрозділи відомчої воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця», які несуть службу на Придніпровській залізниці, попередили 112 випадків розкрадання елементів залізничної інфраструктури на суму майже 5,5 млн грн, затримали 157 зловмисників.

Про це повідомляє пресслужбу філії. 

«Підрозділи відомчої воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця» спільно з Національною поліцією посилюють протидію розкрадачам залізничної інфраструктури, які своїми злочинними діями створюють загрозу безпеці руху та його учасників, забезпеченню обороноздатності України», – йдеться в повідомленні.

На Придніпровській залізниці затримали 157 розкрадачів елементів інфраструктури з початку року

Днями спільна група у складі працівників стрілецької команди ст. Синельникове Дніпровського загону ВОХОР та Синельниківського районного управління ГУНП в Дніпропетровській області виявила в одному з приватних господарств с. Роздолля Вільнянського району Запорізької області трансформатори з релейних шаф та рюкзак зі злодійським інструментом.

За розкрадання елементів залізничної інфраструктури 37-річного власника садиби затримували уже неодноразово. За судовими вироками він сім разів відбував покарання у вигляді позбавлення та обмеження волі, однак протизаконної діяльності не полишив.

Вилучені елементи дозволяють підозрювати чоловіка щонайменше в трьох умисних розукомплектуваннях залізничних пристроїв енергопостачання й засобів сигналізації та зв’язку. Ці крадіжки на загальну суму 55 тис. грн були скоєні в липні-серпні на перегонах Івківка – Славгород та Синельникове ІІ – Вишневецьке.

Наразі ВОХОР та Нацполіція вживають заходів, щоб з’ясувати причетність затриманого вандала до низки схожих злочинів на території Дніпропетровської та Запорізької областей.

Джерело