У Сумах 3 жовтня попрощалися із загиблим військовим Романом Прокопенком. 24-річний захисник служив стрільцем і загинув під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

Військовий стрілець, Роман Прокопенко загинув 23 вересня від поранень, отриманих під час виконання бойового завдання в Донецькій області. З першого дня повномасштабного вторгнення він пішов захищати Україну. Пройшов шлях від місцевої тероборони до Збройних сил.

"Один з перших прийшов добровільно, з першого дня. Ще не було добровольчих формувань, самі організувались. Потім сформували добровольче формування Миколаївської тероборони. Звідти він пішов в ЗСУ", - говорить побратим Романа, Віктор.

"Роман був дуже хорошим хлопцем, для мене прикладом. Навчалися в Англії разом, військову підготовку проходили в Англії. Роман був бойовим хлопцем. Ніколи не здавався, завжди йшов вперед", - говорить про нього ще один побратим, Віталій.

Роман виріс у селі Софіївка Сумського району, розповідає односелиця Ольга Іванівна. "Золота дитина була", - говорить про нього жінка.

"Він виріс у мене на очах. Він дружив з моєю онучкою. Ми з ним картошку варили і кормили, діток ціла куча була, і він з нами був. Він у бабушки ріс до школи. А тоді вже мама його забрала в Суми у школу. Це така дитина, з таким щирим серцем. Він де не був - скрізь в нього було повно друзів", - розповідає сусідка Віра Петрівна.

Що відомо У боях на Донбасі загинув заслужений майстер народної творчості України Ігор Білевич з Сумщини. На війні загинув Андрій Манжоса з Шостки. Його поховали у Глухові.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело