У місті Надвірна, що на Івано-Франківщині, місцеві митці відкрили інтерактивний музей лицарства. Про це на Facebook-сторінці написав засновник музею Ігор Гаврилюк.

"Завітавши в наш музей лицарства, ви маєте змогу поринути в епоху Середньовіччя, ознайомитися з історією розвитку середньовічних обладунків і зброї, послухати легенди Надвірної", — йдеться у дописі.

Творцями інтерактивного музею є місцеві митці Ігор та Мар'яна Гаврилюки.

Обладунки, зброя та легенди Надвірної. На Прикарпатті відкрили інтерактивний музей лицарства

"До експонатів не заборонено торкатися. Їх можна приміряти та сфотографуватися. За бажанням дозволяється постріляти з лука та спробувати свої сили у боях на мечах, а також пройти майстер-класи з малювання й середньовічного танцю", — пише засновник музею.

Читайте також Чим рибалили в давнину. В Івано-Франківську відкрили рибальський клуб-музей До 95 річниці з дня народження. У Криворівні на Франківщині відкриють музей Параски Плитки-Горицвіт Вишиванки з родинної колекції. У Франківську відкрили музей-майстерню національного одягу та побуту

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело