2022-ий рік оголошений роком 80-річниці створення Української повстанської армії. Семе цій даті присвячений фестиваль патріотичної пісні «Волі дух у кожнім серці» у Рогатинській громаді.
Його мета – ще раз пригадати про Армію нескорених. Зокрема, її історію боротьби на теренах Рогатинщини. Проведення фестивалю вирішили розмежувати на чотирьох локаціях, повідомили на сторінці громади.
У неділю, що минула, у будинках культури сіл Липівка та Конюшки в рамках фестивалю майстри пісні й слова продемонстрували усі свої вміння перед глядачами. В Конюшках взяли участь аматори сцени сіл Конюшки, Явче, Лучинці, Бабухів, Путятинці, Вербилівці, Залужжя. А у Липівці – Липівка, Руда, Підгороддя, Підвиння, Черче, Яглуш, Підкамінь.
Працівники культури в обох селах організували благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Здебільшого готували різні смаколики. Свято згуртувало жителів сіл. Було зібрано у Конюшках – 23024 грн та 8649 грн – у Липівці. Усі виручені кошти будуть спрямовані на придбання теплого одягу для ЗСУ.
Учасники фестивалю отримали Подяки міського голови. Їх привітали заступник міського голови Володимир Штогрин та керуючий справами виконавчого комітету Олег Вовкун.
У Рогатинській громаді зібрали понад 31 тисячу гривень на теплий одяг для військових. ФОТО У Рогатинській громаді зібрали понад 31 тисячу гривень на теплий одяг для військових. ФОТО У Рогатинській громаді зібрали понад 31 тисячу гривень на теплий одяг для військових. ФОТО У Рогатинській громаді зібрали понад 31 тисячу гривень на теплий одяг для військових. ФОТО

Джерело