Відома співачка Маша Фокіна, яка є онукою першого прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна, зараз практично не займається творчою діяльністю, зате активно веде аккаунт у соцмережі Instagram, де на неї підписано близько 450 тисяч осіб.

Маша Фокіна злякала прихильників дивним знімком, де вона проходить обстеження у клініці, а потім лежить під крапельницею. Як зізналася артистка, причина її недуги – це стрес на тлі воєнних дій в Україні. Її організм не витримав психологічного навантаження, тому довелося звернутися до лікарів.

Онука першого прем'єр-міністра Маша Фокіна потрапила під крапельницю - війна далася взнаки на здоров'ї:

Онука першого прем'єр-міністра Маша Фокіна потрапила під крапельницю - війна далася взнаки на здоров'ї:

Дівчина подякувала всім за підтримку та хвилювання, але наголосила, що зараз з нею все гаразд.

"Планую жити і радувати вас й надалі. Інколи організм просто не витримує психологічного навантаження, як і у багатьох в нашій країні, причини тому всім відомі, тому потрібно було зробити обстеження", - повідомила співачка.

Фокіна також закликала земляків стежити за самопочуттям та не нехтувати візитами до лікаря, адже зі здоров'ям не жартують.

"І вам всім раджу не зволікати, якщо відчуваєте якісь зміни у самопочутті – не відкладайте на завтра, звертайтеся до лікарів та бережіть себе!

Джерело