Діана Зазубик (учениця 11 класу ліцею №5) та Андрій Никифорчин (випускник ліцею ім. М. Сабата) отримали премії Президента України.
У 2022 році команди українських школярів взяли участь у п’яти міжнародних учнівських олімпіадах: з математики (Норвегія), інформатики (Індонезія), фізики (Швейцарія), хімії (Словенія), астрономії та астрофізики (Грузія). Результатом їхнього виступу став здобуток із 22 медалей (три золотих, сім срібних і 12 бронзових).
“Діана Зазубик виборола срібну медаль на Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики, а також бронзову медаль на Міжнародній учнівській олімпіаді з фізики. Андрій Никифорчин виборов срібну медаль на Міжнародній учнівській олімпіаді з фізики і бронзову медаль на Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики”, – поділилась директорка Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторія Дротянко.
Двоє учнів з Івано-Франківська отримали премії Президента України Двоє учнів з Івано-Франківська отримали премії Президента України

Джерело