Котельні централізованого опалення на Черкащині на 100 відсотків готові до опалювального сезону, теплові мережі – на 98. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

За словами посадовця, всі підприємства теплокомуненерго області спрямували на підписання до ТОВ "ГК «Нафтогаз Трейдінг»" договори на постачання природного газу.

"Водночас установи бюджетної та соціальної сфери продовжують формувати запаси твердого палива. До початку опалювального сезону мають цілком закрити потребу. Необхідні матеріальні запаси створені на кожному підприємстві теплокомуненерго", – додав він.

Формують запаси газу та твердого палива – як Черкащина готується до зими

Аварійні бригади, зі слів Ігоря Табурця, готові до термінового реагування.

Що відомо Опалювальний сезон у черкаських закладах охорони здоров’я розпочнеться 4 жовтня. Відповідне рішення 30 вересня ухвалив виконавчий комітет на позачерговому засіданні, повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради. Згідно з нормативами, початок опалювального сезону для населення розпочнеться, коли середньодобова температура протягом трьох днів буде вісім і менше градусів тепла.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також Опалювальний сезон у Черкасах: коли розпочнеться та хто перший буде з теплом Субсидії для безробітних: як отримати — пояснення фахівця з Черкас Виплата субсидії по-новому: куди звертатися черкащанам

Джерело