8 жовтня в Івано-Франківську пройде благодійний фестиваль «Тату Заради Звірят».

На один день студентський простір «Paragraph» перетвориться на тату-салон з музикою від DJ ZAKHIDNA та DJ Man Called Eugene.

Окрім тату від 6 українських майстрів та майстринь та музики, на фестивалі можна буде придбати благодійні футболки, стікери та шопери та поїсти смачної веганської їжі.

«Тату Заради Звірят» — проєкт громадської організації «Відкриті клітки Україна» спільно з тату-майстрами та майстринями України. Художники та художниці створюють ескізи із зображеннями тварин та рослин, а дохід із татуювань йде на благодійність.

Цьогоріч зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку ГО «Львівська Веганська Кухня», яка надсилає продукти для військових-веганів та годує переселенців веганською їжею у Львові, а також на утримання фермерських тварин притулку «Вуглик».

Фестиваль відбудеться в студентському просторі Paragraph на вул. Шевченка, 57 (біля входу в Прикарпатський університет). Час проведення фестивалю: 11.30 – 19.30.

Вхід — без фіксованої ціни, відвідувачі зможуть залишити будь-який донат. Ціна на татуювання формують татуери. Ознайомитися зі списком учасників та отримати контакти, щоб обрати та записатися на татуювання, можна в Instagram проєкту: https://www.instagram.com/tattoosforanimals/

У Франківськ повертається “тату заради звірят”

Джерело