Цієї суботи, 8 жовтня, в Івано-Франківську пройде благодійний фестиваль “Тату Заради Звірят”.

На один день студентський простір “Paragraph” перетвориться на тату-салон з музикою від Dj Zakhidna та DJ Man Called Eugene, пише “Галицький кореспондент“.

Окрім тату від 6 українських майстрів та майстринь і музики, на фестивалі можна буде придбати благодійні футболки, стікери, шопери та поїсти смачної веганської їжі.

“Тату Заради Звірят”: у Франківську відбудеться благодійний фестиваль

“Тату Заради Звірят” – проєкт громадської організації “Відкриті клітки Україна” спільно з тату-майстрами та майстринями України. Художники та художниці створюють ескізи із зображеннями тварин та рослин, а дохід із татуювань йде на благодійність.

Цьогоріч зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку ГО “Львівська Веганська Кухня“, яка надсилає продукти для військових-веганів та годує переселенців веганською їжею у Львові, а також на утримання фермерських тварин притулку “Вуглик“.

Фестиваль відбудеться в студентському просторі Paragraph на вул. Шевченка, 57 (біля входу в Прикарпатський університет). Час проведення фестивалю: 11.30 – 19.30.

Детальніше в події у Фейсбук. Вхід – без фіксованої ціни, відвідувачі зможуть залишити будь-який донат. Ціна на татуювання формують татуери. Ознайомитися зі списком учасників та отримати контакти, щоб обрати та записатися на татуювання, можна в Instagram проєкту.

Уперше “Тату Заради Звірят” пройшов у Івано-Франківську влітку 2019 року, а також раніше регулярно відбувався у Львові та Києві.

“Тату Заради Звірят”: у Франківську відбудеться благодійний фестиваль

Джерело