На пункті пропуску "Краківець", що на Львівщині, 21-річний українець намагався виїхати за кордон за допомогою підробленого пенсійного посвідчення. Після відмови прикордонників, чоловік запропонував їм хабар. Про це повідомили на сайті Державної прикордонної служби України.

Після того, як прикордонники виявили ознаки підробки на пенсійному посвідченні, яке пред'явив чоловік, він зізнався, що купив фальшивий документ у невідомих, аби виїхати до країн ЄС.

"Викриття ухилянта не зупинило, він спробував "вирішити питання" підкупом. На пропозицію хабаря в розмірі 500 євро прикордонний наряд відповів відмовою", – йдеться у повідомленні.

На Львівщині на пункті пропуску

Прикордонники передали ухилянта співробітниками Нацполіції та повідомили про вчинення кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ "Пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі". Також сповістили про використання підроблених документів під час перетину кордону - ст. 358 ККУ "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів".

Читайте також: На Львівщині судитимуть інспекторку митниці та прикордонників, які переправляли військовозобов’язаних за кордон

Джерело