У Херсоні поліцейські викрили колаборантку, "прибічницю руського міру", "керівника" пенітенціарної установи та освітянку у Скадовському районі, яка впроваджує російські стандарти освіти.

Про це повідомляє поліція Херсонської області.

"Місцева жителька співпрацює з ворогом та надає окупантам інформаційну підтримку через власний YouTube-канал. Зрадниця поширює відеозаписи, в яких публічно виправдовує збройну агресію РФ проти України та підтримує дії окупаційної влади", - йдеться в повідомленні поліції.

Очолив

Також правоохоронцям відомо про колаборанта з-поміж колишніх працівників пенітенціарної установи. Чоловік добровільно обійняв посаду так званого "першого заступника начальника Управління служби виконання покарань у Херсонській області". Також колаборант взяв участь в організації та проведенні псевдореферендуму й очолив виборчу дільничну комісію на спецдільниці.

Поліція викрила колаборантку у Скадовському районі. Жителька одного з сіл добровільно обійняла посаду "заступниці директора по навчальній роботі загальноосвітньої сільської школи". Нині вона впроваджує стандарти освіти за освітніми програмами держави-агресора.

За усіма фактами відкриті кримінальні провадження "Порушення законів і звичаїв війни" Кримінального кодексу України.

Що відомо: В обласному центрі встановили особу чоловіка, який активно співпрацює з окупаційною владою. У Чаплинці викрита "директорка" місцевої школи, яка перейшла на бік держави-агресора. Херсонська обласна прокуратура заочно оголосила про підозру у колабораційній діяльності депутату Олешківської міської ради, який добровільно обійняв посаду так званого "першого заступника голови Олешківської ВЦА". Читайте також: 222 день війни: хроніка подій в Херсонській області.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Джерело