У Павлограді на Дніпропетровщині стартувало онлайн-голосування щодо перейменування вулиць, провулків та проїздів міста у зв'язку з дерусифікацією. Про це повідомлено на сайті Павлоградської міської ради.

За повідомленням, рішення про проведення громадського обговорення в форматі онлайн-голосування ухвалив виконком міськради 28 вересня.

Голосування на сайті міськради триватиме до 30 листопада 2022 року. Особисті пропозиції просять подавати у письмовій формі до відділу містобудування та архітектури міськради.

У місті на Дніпропетровщині стартувало онлайн-голосування щодо дерусифікації назв вулиць

До перейменування відібрали понад 60 вулиць, провулків та проїздів. Для кожного об'єкта пропонують кілька варіантів нової назви.

Так, вулицю Балашовську пропонують перейменувати на Волонтерів, Культурну або Ліцейну, вулицю Гагаріна – на Маріупольську, Патріотів, Надії або Леоніда Каденюка, вулицю Матросова – на Героїв Крут, Мальовничу або Добровольців тощо. У голосуванні є також варіант "залишити без змін".

Що відомо

Влітку 2022 року Павлограді на Дніпропетровщині визначили 58 вулиць, назви яких пов'язані з Росією і які підлягають перейменуванню. Варіанти нових назв визначать за пропозиціями мешканців міста і затвердять за результатами рейтингового голосування. Робоча група з питань перейменування вулиць, провулків, проїздів, проспектів, бульварів Павлограда була створена 4 травня. До її складу ввійшли представники керівництва міста, депутатського корпусу, працівники музею та громадськості.

Читайте також

Гоголя, Пушкіна, Чайковського. У Першотравенську на Дніпропетровщині визначили перелік вулиць для дерусифікації Дерусифікація. Жителі Павлограда збирають підписи за та проти перейменування міста

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело