Олександр 12 років працював учителем фізичної культури. З початку повномасштабної війни зайнявся волонтерством, згодом підписав контракт із ЗСУ, розповів військовий Суспільному.

Олександр каже, чимало його знайомих одразу вступили до лав Збройних сил України. Сам чоловік спочатку займався волонтерством.

"Збирав кошти - купили тепловізор для хлопців, GPS-навігатор для ССО", – розповів Олександр.

Дружина Олександра Катерина розповіла, коли чоловік одразу взявся допомагати не здивувалась.

"Як тільки почалася війна, десь один день він був з нами цілий день, а потім він починав шукати якісь зв’язки, вичитував в інтернеті, де він може бути корисним", – каже Катерина.

На фронт Олександр пішов після побаченого в Бучі, Ірпені та Гостомелі.

"Він казав, що я боюсь, що прийдуть сюди. Каже: "Я там надивився всього про ті жахи, які були там, і я боюсь, що вони прийдуть сюди. І краще я піду захищати свою сім’ю там, на фронті, зі зброєю в руках"", – розповіла дружина Катерина.

Олександр розповідає, після навчань потрапив у Мар'їнку.

"Найскладніше було налаштувати себе поїхати на "нуль". Це було найважче, мабуть. У підрозділі я був медиком, стрілком-санітаром. Я виконував завдання і стрілецькі, і, слава богу, не знадобилася моя допомога як медика. Але мені трошки прилетіло", – згадує Олександр.

Чоловік каже, скучив за своїми учнями, прагне якомога скоріше вибороти перемогу та повернутися до викладання. Додає: учні постійно пишуть та вітають зі святами.

"Він зараз разом з іншими воїнами стоїть на захисті нашої держави, боронить нашу землю від ворогів. Я навіть не уявляла, що він туди пішов. Я пишаюсь ним", – каже учениця Олександра Єлизавета Вербицька.

Олександр каже: після участі у бойових діях дуже змінився, почав цінувати життя. Додає: сподівається, що держава надалі лише міцнішатиме і впевнений, що це залежить від освіти.

Читайте також

"Це у мене виходить краще, ніж говорити". Дружина бійця з "Азовсталі" пише вірші, щоб повернути коханого з полону

"Важко тримати оборону, тому що відкрита місцевість і гатять зі всього". Поранений боєць розповів про ситуацію на фронті

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело