Так, на гроші, які Олег Скрипка та гурт "ВВ" зібрали під час нещодавнього благодійного концерту у Вінниці було придбано високотехнологічний тепловізор для наших хлопців в ЗСУ.

Бійці записали відеозвернення з передової, під час якого до речі, пролунав вибух, і в ньому подякували музиканту за допомогу. У відео один з бійців Юджин тримає в руках тепловізор, завдяки якому тепер наші захисники в суцільній темряві вночі можуть побачити переміщення будь-якої живої істоти, яка випромінює тепло:"І завдяки цьому ми можемо убезпечити себе від раптового нападу клятих кацапів. Це зберігає нам життя і здоров'я. Цей дуже дорогий і високотехнологічний прилад ми змогли придбати на кошти, зібрані моїм другом, побратимом по музиці Олегом Юрійовичем Скрипкою, який зараз є амбасадором рок-н-ролу на культурному фронті", - сказав Юджин.

Також боєць подякував місту Вінниця і всім вінничанам за підтримку ЗСУ і зазначив, що зараз всі українці – і ті,які захищають нашу країну на фронті, і ті, які донатять – є єдиним цілісним організмом, який разом бореться проти російських окупантів.

Бійці під звуки вибухів записали звернення до Олега Скрипки з передової і показали, що він передав на фронт

Читайте також:

У Мережі показали унікальні кадри гурту "Антитіла" з фронту: "Вони взяли до рук зброю не тому, що хотіли"

Вакарчук із мешканцями Ізюму зворушливо заспівав "Червону руту" на тлі зруйнованого міста

Танцюрист Могилевської із мамою опинився під ракетним обстрілом гуманітарної колони у Запоріжжі

Джерело