У місті Новомиргород Новоукраїнського району Кіровоградської області ініціювали акцію "Здай книгу ‒ допоможи ЗСУ". Жителів громади закликають переглянути свої бібліотеки та поділитись застарілими книгами та журналами, щоб здати їх на макулатуру. Отримані гроші передадуть на потреби Збройних сил України, розповів Суспільному голова громади Ігор Забажан.

Зі слів керівниці міського відділу культури Людмили Третяк, приносити книги можна у Центр культури та дозвілля. Зібрану макулатура здадуть у Кропивницькому.

"Перебирайте свої книгозбірні, нехай книги та журнали не припадають пилом. Приносьте на макулатуру російську літературу, адже всім нам добре відомо, що роблять росіяни з українськими книгами – вони заходять у біблоіотеки та знищують усе. Не будьмо байдужими, допоможімо нашим хлопцям та дівчатам, які боронять Україну", – сказала Людмила Третяк.

Читайте також Школярка з Новомиргорода дослідила грязі озера Лонго та перемогла у Всеукраїнському конкурсі У Новомиргороді на Кіровоградщині встановлюють хатинки для вуличних котів Мурчик, Юрчик, Яся, Буся. Жителька Новомиргорода на Кіровоградщині прихистила понад три десятки котів Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело