Жителів Світловодської громади Олександрійського району Кіровоградської області попереджають про навчальні стрільби. Про це Суспільному розповів міський голова Андрій Маліцький.

За його інформацією, навчання проводитимуть з 1 по 5 жовтня над акваторією Кременчуцького водосховища.

"В цей час заборонено розміщення, використання та перебування людей, човнів, суден на водному плесі акваторії кременчуцького водосховища, прилеглих річок, водойм, та їх прибережних зонах, – сказав Андрій Маліцький. – Якщо почуєте звуки пострілів, зберігайте спокій".

На Кіровоградщині жителів Світловодської громади попереджають про навчальні стрільби

Що відомо

30 вересня жителів Петрівської громади Олександрійського району попереджали про планові вибухи. Це пов'язано з роботами, які проводили на кар'єрі №4 "Аремівський" в районі сіл Зелене та Іванівка. 10 серпня у Кропивницькому у різних мікрорайонах жителі чули звуки вибухів. Сигналу повітряної тривоги не було. За інформацією начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрія Райковича, це вибухи внаслідок знешкодження вибухонебезпечних предметів, які підривали на полігоні неподалік Кропивницького. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело