Президент Росії Володимир Путін під час свого виступу 30 вересня поділився своїми мріями про те, що жителі Луганська, Донецька, Херсона і Запоріжжя начебто "стануть громадянами РФ назавжди".

Про це очільник Кремля заявив під час оголошення про спробу анексії окупованих територій України.

Зокрема, російський диктатор вкотре проголосив брехню про те, що нібито "мільйони українців" на захоплених територіях держави "вважають себе частиною Росії".

"Стають нашими громадянами назавжди": Путін наївно висловився про жителів окупованих територій України

"Немає нічого сильнішого від рішучості мільйонів людей, які за своєю культурою, вірою, традиціями, мові вважають себе частиною Росії. Чиї предки протягом віків жили в єдиній державі. Немає нічого сильнішого від рішучості цих людей повернутися в свою справжню історичну батьківщину", – проголосив своє викривлене уявлення про реальність Путін.

"Люди, що живуть у Луганську, Донецьку, Херсоні і Запоріжжі стають нашими громадянами назавжди", – поділився мріями російський диктатор.

Зпуважимо, що в Росії вже гадали, що й жителі Києва та Харківщини стануть громадянами країни-агресорки назавжди. Проте окупанти звідти накивали п'ятами, вже й слід їхній простиг.

Нагадаємо, 30 вересня Путін підписує "договір" про входження українських територій до складу РФ після проведення там псевдореферендумів.

Додамо, що під час свого виступу Путін також закликав Україну "негайно припинити вогонь" та сісти за стіл переговорів.

Читайте також:

"Не звертаємо увагу на тих, кому треба пити таблетки": Андрій Єрмак відреагував на промову Путіна

Псевдореферендуми на окупованих територіях України координувала адміністрація Путіна - розвідка

Найбільша насильницька анексія в Європі від 1945 року: навіщо Путін забирає землі в українців

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело