Американці розміщують повідомлення в соцмережах, благаючи про порятунок. Екстрені служби майже не справляються з повідомленнями від людей, які застрягли в затоплених будинках.

Про це повідомляє Associated Press.

Національний центр ураганів попередив, що у Флориді - катастрофічні штормові хвилі, вітри та повені. За даними експертів, у центральній та північно-східній Флориді очікується від 30 до 45 сантиметрів опадів, а в деяких місцях - до 60 см. Висота морських хвиль може перевищувати п'ять метрів на узбережжі.

На Флориду обрушився ураган Ієн: люди в затоплених будинках благають про допомогу

Метеоролог телеканалу Weather Channel сказав, що за останні 30 років він не бачив нічого подібного до сьогоднішнього дня.

Через негоду понад 2 млн людей залишилися без світла. Комунальна компанія Florida Power and Light попередила жителів, що слід готуватися, що впродовж кількох днів світла не буде.The Guardian повідомила, що біля узбережжя Флориди тривають пошуки понад 20 осіб після того, як затонув човен з мігрантами з Куби. Декількох пасажирів вдалося врятувати.

Телеканал Fox News зазначив, що ураган Ієн можна порівняти з найсильнішим штормом, що коли-небудь вирував на західному узбережжі Флориди. Швидкість поривів вітру аналогічна тій, яка була зафіксована під час урагану Чарлі 2004 року.

Нагадаємо, потужний шторм та ураганний вітер, який прийшов із північного узбережжя Середземного моря, наробив біди у південних провінціях Австрії.

Читайте також:

Поки захід Європи випалюють спека й вогонь, схід атакують шторми

В американському штаті Кентуккі вирує сильна повінь: загинуло щонайменше 28 людей (фото)

Удар стихії по російському курорту: потоки води на вулицях знесли десятки машин, загинула жінка (відео)

Джерело