Робота зі щоденним доходом у 2000 гривень – не вигадка. При чому сам себе контролюєш і організовуєш графік. Робота в таксі Болт Івано-Франківськ дозволяє і добре заробляти, і не бути залежним від жорсткого робочого розкладу чи вказівок начальника. При чому це може бути і основна робота, і просто додатковий підробіток.

Bolt – лідер ринку

Співпраця з водіями побудована на забезпеченні доступу до постійного потоку вигідних замовлень та встановлення мінімальних комісійних. Такий підхід за короткий термін зробив сервіс одним із лідерів ринку.

Компанія пропонує водіям співпрацю з невеликими комісійними – для Івано-Франківська це 10%. А завдяки різним тарифним планам можна підібрати оптимальний для себе варіант.

У Франківську можна добре заробляти: таксі Болт пропонує співпрацю

Головна умова – бути повнолітнім, мати посвідчення водія і автівку, водійський стаж – не обов’язковий. Тим паче автомобілі, які підходять для роботи в Bolt, – це будь-які іномарки, що зареєстровані в Україні, від 2000 року випуску. Якщо машина не підходить під ці критерії, але вона в чудовому стані, то все одно можна спробувати зареєструватися. Якщо авто пройде перевірку компанією, водія допустять до роботи.

У Франківську можна добре заробляти: таксі Болт пропонує співпрацю

Переваги співпраці

Графік – гнучкий: регулюється самим водієм. Сервіс працює цілодобово, а замовлення з’являються в міру їх надходження від клієнтів. Отже, водій сам має право обирати години роботи. Це може бути 4, 8, або 12 годин трудового дня. Також можна працювати лише кілька годин на тиждень для додаткового заробітку.

Дохід – високий: тут реально заробляти від 30 000 гривень на місяць завдяки своїм професійним навичкам водія. При чому за старанну роботу в сервісі передбачені бонуси та доплати. Також таксисти отримують додатковий прибуток за брендування. Йдеться про розміщення рекламних банерів та оголошень на автомобілі, що належить водієві. А всі витрати на машину, наприклад, обслуговування на СТО, бере на себе компанія.

Виплати – швидкі: отримуєш виплати щотижня безпосередньо на свою банківську картку, а стежити за заробітком можна в спеціальному додатку.

Водій у службі таксі Bolt працює за дуже зручною системою. Спершу реєструєшся для отримання замовлень від пасажирів. Замовлення надходять у додаток для роботи – Bolt Driver. Там також зручно стежити за замовленнями, є вбудований навігатор, а вся звітність доступна в профілі користувача – виписка за останній місяць роботи і вся статистика про доходи, активні кампанії та поточний баланс.

У Франківську можна добре заробляти: таксі Болт пропонує співпрацю

Як розпочати роботу?

Пройти реєстрацію можна на сайті компанії, просто залишивши заявку. Після цього зв’яжеться оператор і розкаже подробиці.

Початок роботи потребує лише основних документів: паспорта громадянина України, посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорта) і страхування машини. Загалом реєстрація триватиме не більш як один день.

Джерело