В обласному центрі Волині провели в останню путь військовослужбовцем, 31-річного лучанина Віталія Пшитюка. Чин похорону відбувся 24 вересня у Свято-Троїцькому кафедральному соборі, – повідомили в управлінні інформаційної роботи міської ради.

Солдата Віталія Пшитюка призвали на військову службу по мобілізації. Чоловік загинув 19 вересня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі села Білогірка Херсонської області.

Попрощатися з захисником прийшли рідні, друзі, побратими та небайдужі лучани.

У Луцьку попрощалися з загиблим військовим Віталієм Пшитюком

Після завершення богослужіння домовину з тілом воїна пронесли Театральним майданом. Люди зустрічали загиблого воїна на колінах в честь шани за віддане життя за захист територіальної цілісності та незалежності України.

Біля пам’ятного фотостенду "Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України" відбулася громадська панахида. Проводжали бійця під звуки військового оркестру.

Поховають загиблого військовослужбовця Віталія Пшитюка на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа Луцького району.

Що відомо

21 вересня стало відомо, що у боях з російськими окупаційними військами загинув волинянин Віталій Пшитюк. Інформацію про бійця підтвердили в обласній військовій адміністрації.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело