Про це він розповів на першому дні Всеукраїнського форуму лідерів суспільної думки.

На думку експерта, українським елітам потрібно відмовитися від хуторянського мислення, адже 30 років державою керували саме хуторяни. Зокрема, зазначає він, йдеться про політиків і олігархів, які ніколи не виходили за рамки радянської економіки, інтереси яких обмежувалися купівлею нерухомості, яхт, футбольних клубів, які ніколи не створювали великі економічні проєкти.

«Ми фізично знаходимося, незалежно від нашого бажання, на вершині світових геополітичних розборок. На нас дивляться народи росії, народи колишнього Радянського Союзу. Москва завжди воювала проти Києва як геополітичного центру. Незалежна Україна для них була завжди страшна була тим, що ми можемо стати потужним геополітичним центром», - пояснює Олександр Білецький.

Ми фізично знаходимося, незалежно від нашого бажання, на вершині світових геополітичних розборок, - Олександр Білецький про росію

Він вважає, що це пора зрозуміти українським елітам і почати нарешті працювати у цьому напрямку, почати створювати геополітичні проєкти, розвивати економіку і працювати над розвалом росії, адже саме це і є нашою ціллю.

«Розвал росії – це просто задача, наша геополітична місія, яку ми маємо виконати зараз. Це наша відповідальність, це не просто можливість якась, можна чи не можна. Ми маємо ставити цю ціль. Наше покоління має поставити крапку в цій історії фізично, тому що нам не залишають ніякого вибору. Наша історична місія - поставити крапку в існуванні цієї імперії», - заявляє Олександр Білецький.

Джерело