Нафтогаз звернувся до українців з інформацією щодо опалювального сезону. Стало відомо, скільки ми платитимемо за газ у зимовий період.

Нафтогаз повідомив, скільки українці будуть платити за газ у зимовий період


Нафтогаз назвав словосполучення “опалювальний сезон” страшним для українців. Представники держкомпанії запевнили, що підстав для паніки немає. Для побутових споживачів ціна газу не зміниться. Вони сплачуватимуть паливо за тарифом 7,96 грн за кубометр до 1 травня 2023 року. Зазначено, що вартість довоєнна та незмінна.

Вказаний тариф назвали незначними грошима у сучасних реаліях. В організації запевнили, що працюють у режимі нон-стоп, щоб забезпечити газом усі будинки, дитячі садки, лікарні, військові частини та інші соціальні об’єкти.

Нафтогаз закликав українців не накопичувати борги та своєчасно вносити плату за послуги. Співробітники організації наголосили, що кожен сплачений рахунок – це підтримка у тилу та ще один крок до перемоги.

Наголошено, що противник б’є по інфраструктурі та важливим цивільним об’єктам, також шантажує Європу для зняття санкцій. Також наведено дані щодо ситуації в сусідніх країнах.

Джерело