Ситуація у медальному заліку Мультиспортивного чемпіонату Європи на екваторі змагань.

П'ятий змагальний день Мультиспортивного Євро-2022 завершено. Упродовж цього дня стартували змагання з легкої атлетики (уже були розіграні перші комплекти медалей) та пляжного волейболу. А усього проходили старти в п'яти видах спорту, в чотирьох з яких розігрували нагороди.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор мультиспортивного чемпіонату Європи в Україні. Дивіться трансляції наживо на сайті Суспільне Спорт, а також на регіональних телеканалах Суспільного.

Збірна України за підсумками чотирьох стартових днів мала в своєму активі п'ять нагород та йшла на 13-му місці у медальному заліку. За п'ятий змагальний день Україна завоювала одну медаль - "золото" у дисципліні швидкість в скелелазінні здобув Даниїл Болдирєв.

Медальний залік Мультиспортивного Євро-2022 після п'яти днів: Україна увійшла у топ-10

Ця нагорода дозволила Україні піднятися одразу на п'ять позицій вгору - синьо-жовта команда завершила змагальний день на восьмій позиції у медальному заліку. Що цікаво, Україна йде восьмою як за кількістю медалей, так і в головному медальному заліку (рахується за якістю медалей).

Упродовж п'ятого дня змагань найбільший прогрес зробила команди Німеччини - п'ять медалей, з яких три "золоті", підняли господарів змагань на перше місце - та Франції (теж три "золота" і прогрес з четвертого на друге місце.

У топ-10 увійшли команди Польщі, України та Хорватії. Поляки за день завоювали одразу два "золота" і піднялися моментально на сьоме місце заліку.

Медальний залік після п'яти змагальних днів (топ-10) Німеччина - 10 "золото" + 9 "срібло" + 4 "бронза" (23 медалі усього) Франція - 9+9+12 Велика Британія - 8+11+3 Італія - 8+10+8 Нідерланди - 5+5+9 Румунія - 5+1+3 Польща - 2+3+6 Україна - 2+2+2 Бельгія - 2+1+2 Хорватія - 2+1+1 "Золотий виступ" Болдирєва на Євро-2022