Дженніфер Лопес відзначила весілля з Беном Аффлеком у нічній каплиці разом з іншими парами та влаштувала таємну церемонію без жодних фотографів. Пара вирішила обійтися скромним увечері для себе, тому тепер Лопес з гордістю сяє на шоу і дає різні інтерв'ю.

На цей раз Лопес вирішила висловитися про те, з чого почати свій шлях до ідеальної зовнішності. 53-річна знаменитість помітила деякі пункти. 

53-річна Лопес розкрила молодим дівчатам секрети довговічної краси:

«Вірно. Якщо ви хочете змінити зовнішнє, ви повинні спочатку змінити внутрішнє. Ви повинні змінити увагу своїх думок, тому що те, що ви думаєте, безпосередньо впливає на те, як ви почуваєтеся, а те, як ви себе відчуваєте, безпосередньо впливає на те, як реагує ваше тіло.

А то, как реакции вашего тела напрямую влияет на то, как вы себя ведете, и то, как вы ведете себя, определяет, кто вы есть. и что вы испытываете в жизни» - высказалась Дженнифер.

Свой косметический бренд Лопес продвигает больше года, а теперь решила похвастатьсят акже интересными косметическими идеями для ухода за лицом. 

 «Ночной must-have для Lo… Клинически доказано, что средство мягко отшелушивает, улучшает текстуру и обновляет кожу, пока вы спите

Джерело