Українська телеведуча, модель, нутриціолог та володарка розкішної фігури Валерія Крук, яку також усі знають як Кульбабу, регулярно радує шанувальників свіжими постами у соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 260 тисяч людей.

Валерія Крук вирішила побалувати аудиторію новим гарячим знімком, зробленим у сонячній Туреччині біля басейну. У кадрі дівчина розсілася на шезлонгу в симпатичному купальнику з принтом зебри, витягнувши ніжки і замріяно заплющивши очі.

А ще модель передала слова своєї доньки Соні, яка не сумнівається, що її мати матиме такий розкішний вигляд навіть на старості років. Крук зізналася, що все це завдяки спорту та правильному харчуванню, яке вона налагодила нещодавно. 

"Після перших місяців війни я виглядала, як лайно. Так, я почала тренуватися вже з середини марта і першим чином, що я зробила у Туреччині, це придбала абонемент в зал. Але регулярний стрес вибивав мене з режиму, не буду брехати. Стільки було переживань, сліз, відчаю і болі", - поділилася Валерія.

Дівчину досі емоційно "хитає", але їй уже вдалося опрацювати всі травми, завдані війною, а ще вона перестала так гостро реагувати на трегічні події.

"І як то кажуть, результат на лице або на пресі!

Джерело