Підсумки перших кваліфікацій за участі українців та розіграшу медалей у спортивній гімнастиці.

Мультиспортивний чемпіонат Європи розпочато! У Мюнхені стартував чемпіонат Європи з літніх видів спорту: у перший ж день змагань відбулися перші виступи у академічному веслуванні, велоспорті, скелелазінні та спортивній гімнастиці.

Перші старти за участі українців відбулися в кожному з заявлених у цей день видів спорту. А у спортивній гімнастиці українки, разом з іншими збірними, боролися за медалі та виходи до фіналів у жіночому особистому багатоборстві.

Як виступила Україна у перший день Мультиспортивного Євро: усі результати та медальний залік Читайте також: Україна виступить на другому в історії Мультиспортивному Євро. Що потрібно знати про змагання

За підсумками першого дня змагань Україні не вдалося поборотися за медалі у спортивній гімнастиці - українські гімнастки взагалі припинили виступи на турнірі. Попри це, в інших видах спорту Україна змогла пройти у наступні раунди змагань.

Результати України у перший день Мультиспортивного Євро Академічне веслування

За підсумками першого дня змагань Україна не втратила жодного екіпажу в академічному веслуванні. У паравеслуванні українці взагалі пройшли одразу до фіналу А, де боротимуться за медалі.

Крім паравеслування, забезпечили собі участь у фіналі А українки у парній четвірці. Команда України у складі Дарини Верхогляд, Наталії Довгодько, Катерини Дудченко та Євгенії Довгодько показала найкращий результат у своєму заїзді - 7:04.91 хв.

У другий змагальний день Україна боротиметься за виходи у фінал ще у чотирьох видах. Зокрема у легкій парній двійці та розпашних четвірках українські веслувальники виступлять у втішних заїздах, щоб поборотися за потрапляння до півфіналу.

Фінал А: Анна Шеремет (одиночки, жінки, паравеслування), Роман Полянський (одиночки, чоловіки, паравеслування), Світлана Богуславська та Ярослав Коюда (змішані парні двійки, паравеслування), Катерина Дудченко, Наталія Довгодько, Дарина Верхогляд та Євгенія Довгодько (парна четвірка) Півфінал: Анастасія Коженкова та Діана Серебрянська (парна двійка, жінки), Микола Калашник, Павло Юрченко, Олександр Надтока, Іван Довгодько (парні четвірки) Втішний заїзд: Станіслав Ковальов, Ігор Хмара (легка парна двійка), Максим Боклаженко, Микола Мазур, Олексій Селіванов, Сергій Гринь (четвірки розпашні без стернового) Велоспорт

У велоспорті Україна у перший день змагань була представлена у двох видах: жіночому та чоловічому командному спринтах. Далі виступи на Євро продовжить лише жіноча команда.

За підсумками виступу у жіночому спринті збірна України у складі Алли Білецької, Олександри Логвинюк та Олени Старікової фінішувала шостою з результатом 40.240 секунд. А ось чоловіки (Джабар Абдул, Михайло-Ярослав Дудко та Владислав Денисенко ) посіли останнє місце і не потрапили у топ-8 учасників.

Україна продовжить виступ у жіночому командному спринті у другий день змагань. Він стане медальним: боротьба проходитиме, починаючи з першого раунду, закінчуючи заїздами за "бронзу" та "золото".

6-е місце: жіноча збірна України, командний спринт (Алла Білецька, Олександра Логвинюк, Олена Старікова) 10-е місце (виліт): чоловіча збірна України, командний спринт (Джабар Абдул, Михайло-Ярослав Дудко та Владислав Денисенко ) Скелелазіння

Стартовий день у скелелазінні пройшов для України в обох кваліфікаціях: чоловічому боулдерингу та жіночій трудності. Далі пройти вдалося лише двом українкам: Євгенії Казбековій та Ніці Потаповій.

Для виходу у півфінал українкам потрібно було потрапити до топ-26 найкращих за підсумками виступів на двох маршрутах Казбекова показала 20-й результат, а Потапова - 23-й. Ще одна українка Анастасія Кобець посіла 37-е місце з 45 учасниць кваліфікації.

У чоловічому боулдерингу Україна була представлена лише одним скелелазом - Федором Самойловим. Для виходу у фінал йому потрібно було потрапити у топ-10 за підсумками виступів у групі (60 спортсменів були поділені на групи А та В). Самойлов ж фінішував 24-м у групі В (47-м у загальному заліку).

Вихід у півфінал: Євгенія Казбекова (20-е місце, трудність), Ніка Потапова (23-е, трудність) Виліт у кваліфікації: Анастасія Кобець (37-е місце, трудність), Федір Самойлов (47-е місце) Спортивна гімнастика

У спортивній гімнастиці Україна боролася не лише за перші комплекти нагород у жіночому багатоборстві. Українські гімнастки намагалися відібратися в особисті фінали, а також у командний.

За підсумками виступу у перший день українським гімнасткам (Єлизаветі Губарєвій, Юлії Касьяненко, Валерії Осіповій, Маргариті Козловській та Діані Савельєвій) не вдалося вийти у жоден з фіналів. А в особистому багатоборстві найкращий результат продемонструвала Осіпова, посівши 30-е місце.

Читайте також: На Мультиспортивному Євро розіграно перший комплект медалей: результати жіночого багатоборства у гімнастиці 30. Валерія Осіпова: 49.132 (12.833 - опорний стрибок, 12.533 - різновисокі бруси, 11.400 - колода, 12.366 - вільні вправи) 32. Юлія Касьяненко: 48.865 (12.700 - опорний стрибок, 11.766 - різновисокі бруси, 12.366 - колода, 12.033 - вільні вправи) 37. Єлизавета Губарєва: 48.431 (12.566 - опорний стрибок, 12.666 - різновисокі бруси, 11.633 - колода, 11.566 - вільні вправи)

Таким чином, участь на Євро зі спортивної гімнастики в межах Мультиспортивного Євро продовжать лише чоловіки. Перший фінал відбудеться у четвер, 18 серпня - особисте багатоборство.

За підсумками першого дня змагань лише дві збірні здобули нагороди. Лідером медального заліку стала Італія, яка у спортивній гімнастиці виборола "золото" та "бронзу". "Срібло" - у Великої Британії.

Медальний залік Мультиспортивного Євро. День перший Італія - 1 "золото" + 0 "срібло" + 1 "бронза" Велика Британія - 0+1+0 Розклад українців у другий змагальний день 10:00. Академічне веслування: Анастасія Коженкова та Діана Серебрянська (парна двійка, півфінал) 11:12. Академічне веслування: Станіслав Ковальов, Ігор Хмара (легка парна двійка, втішний заїзд) 11:56. Академічне веслування: Максим Боклаженко, Микола Мазур, Олексій Селіванов, Сергій Гринь (четвірки розпашні без стернового, втішний заїзд) 12:39. Академічне веслування: Микола Калашник, Павло Юрченко, Олександр Надтока, Іван Довгодько (парна четвірка, півфінал) 13:00. Скелелазіння: Федір Самойлов, Ілля Бахмет-Смоленський (трудність, чоловіки, кваліфікація) 13:04. Велоспорт: Алла Білецька, Олександра Логвинюк, Олена Старікова (командний спринт, жінки, перший раунд) 14:00. Скелелазіння: Євгенія Казбекова, Анастасія Кобець, Ніка Потапова, Ксенія Захарова (боулдеринг, жінки, кваліфікація) 18:15. Триатлон: Марина Кирик (жінки, фінал) 18:19. Велоспорт: командний спринт, жінки, заїзд за третє місце 18:23. Велоспорт: командний спринт, жінки, фінал 18:47. Велоспорт: Ксенія Федотова (скретч, жінки, фінал) 19:15. Велоспорт: Микита Яковлєв (гонка на очки, чоловіки, фінал)

Джерело