Президент Володимир Зеленський прокоментував ситуацію навколо Запорізької АЕС, яку захопили росіяни і погрожують зірвати.

Про це глава держави сказав у своєму традиційному відеозверненні увечері 11 серпня.

"Усім потрібно діяти значно швидше й жорсткіше. І особливо після того, як Росія перейшла до відвертого ядерного шантажу. Те, що відбувається зараз навколо Запорізької АЕС, – це один із найбільших злочинів держави-терориста. Сьогодні зафіксовані чергові прильоти російських снарядів по території станції в безпосередній близькості від об’єктів АЕС.

РФ перейшла до відвертого ядерного шантажу: Зеленський про ситуацію на Запорізькій АЕС

Росія вкотре пробила дно у світовій історії тероризму. Ніхто більше так очевидно не використовував атомну станцію для погроз усьому світу й для висування якихось умов. 

І абсолютно всі у світі мають реагувати негайно, щоб вигнати окупантів із території Запорізької атомної станції. Це глобальний інтерес, а не просто українська потреба.

Лише повний відхід росіян із території Запорізької АЕС і відновлення повноцінного контролю України над ситуацією навколо станції гарантують відновлення атомної безпеки для всієї Європи",  - сказав Зеленський.

Новини доповнюється

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело