Російські окупанти остаточно рушили розумом і продовжують завдавати ударів по найбільшій атомній станції в Європі.

Росіяни завдали удару Запорізькій АЕС. З’явилися перші подробиці та відео

Схоже, що російські окупанти мають намір влаштувати повторення Чорнобиля, але куди в серйозніших масштабах. За наказом Путіна військові варвари продовжують обстріл найбільшої в Європі атомної станції – Запорізької АЕС.

Чергового удару росіяни завдали в четвер, 11 серпня, про що повідомив Енергоатом на своїй сторінці в Telegram.

Наголошується, що спочатку російські неадеквати завдали 5 ударів, але цього їм видалося мало. Після займання трави вони вирішили завдати ще 6 ударів у район Запорізької АЕС.

“Сьогодні, 11 серпня 2022 року, рашисти в черговий раз обстріляли найбільшу в Україні та Європі Запорізьку атомну електростанцію. Зафіксовано п’ять “прильотів” у районі комендатури станції – поряд з ділянкою зварювання та сховищем джерел випромінювання.

На невеликій ділянці спалахнула трава, але, на щастя, ніхто не постраждав. Проте ворог на цьому не зупинився.

Ще п’ять “прильотів” сталися в районі пожежної частини, розташованої неподалік ЗАЕС. Внаслідок обстрілів на станції не вдалося вчасно провести “перезмінку”. Адже для безпеки атомників автобуси з персоналом наступної зміни повернули назад до Енергодару. Поки ситуація не нормалізується, роботу продовжуватимуть працівники попередньої зміни”, – йдеться у повідомленні.

Енергоатом також наголошує, що ситуація на станції зараз контрольована.

“Інформація, яку миттєво почали розганяти у ворожих пабликах, що нібито персонал у паніці залишає станцію, фейкова та маніпулятивна. Це теж зброя, з якої росіяни намагаються знищувати ЗАЕС, тому довіряйте лише офіційним джерелам”, – резюмують атомники.

 

Запис Росіяни завдали удару Запорізькій АЕС. З’явилися перші подробиці та відео спершу з’явиться на PRO-NEWS.

Джерело