Колишній фсбешник ще в червні не радив русні їхати на тимчасово окупований український півострів

Колишній ватажок терористичного угруповання "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) виявився не найгіршим прогнозистом.

Виявилося, що ще майже два місяці тому бойовик цілком припускав здатність Збройних сил України завдати удар по об'єктах загарбників у тимчасово окупованому Криму.

"Я не хочу сказати, що їхати до Криму абсолютно безпечно зараз. Тому що я припускаю, що через деякий час Україна почне завдавати ударів по Криму. До чорноморського узбережжя, район Сочі, Туапсе і так далі – цього літа Україна навряд чи дістанеться... А по Криму можуть заліпити вже й цим літом. Можуть", – попереджав русню путінський істерик.

Свої бідкання колишній фсбешник оприлюднив ще 13 червня.

Нагадаємо, 9 серпня в Новофедорівці на території тимчасово окупованого Криму лунали вибухи в районі військового аеродрому рашистів. Відстань до позицій ЗСУ звідти становить понад 200 км. 

Окупаційна влада тимчасово захопленого Криму злякалася і оголосила про продовження високого рівня терористичної загрози на півострові до 24 серпня.

На всі ці події відреагували у Міноборони України, потроливши рашистів. А в окупованому Криму виникла паніка – з'явилося відео затору біля Керченського мосту.

У Генштабі ЗСУ повідомили, що внаслідок вибухів на російській авіабазі були знищені щонайменше 9 ворожих літаків. Це найбільша втрата авіації рф із часів Другої світової.

Джерело