Після повернення з Європейських університетських ігр, які проходили у Польщі тренер з ганболу Максим Кунпан дав інтерв'ю "Суспільному". Журналістам розповів як виступила його команда та що хоче зробити у Сумах для пляжних видів спорту.

"Плануємо зробити майданчик для пляжного гандболу. І не тільки, щоб був для пляжного гандболу, а і для пляжного футболу. Так, як останні роки показують, що пляжні види вони розвиваються – чому ми повинні стояти на одному місці?" - каже Максим Кунпан.

Разом з командою Максим нещодавно взяв участь у Європейських університетських іграх. Там команда Сумського державного університету посіла четверте місце з дванадцяти команд учасниць. При цьому суперники, які посіли місця вище за команду з Сум, були саме "пляжниками".

Сумський тренер розказав про університетські ігри

"Ті ж самі турки, німці, хорвати – це вже "чисто" пляжні види, які цілий рік займаються на піску. Але хлопці виступили дуже гарно", - говорить тренер.

У заявці команди з пляжного гандболу, зазвичай, дванадцять гравців. Сумчани на Європейські університетські ігри поїхали вдев’ятьох. Кожен з цих дев’яти вніс свій вклад у успіх команди.

"Хочемо зробити майданчик для пляжного гандболу і футболу", - "Є, наприклад, Олексій Заєць – він на четвертому місці по забитим і набраних очках з усіх ста п’ятдесяти учасників. Олексій П’ятак та Богдан Чернявський. Воротарі, які зробили те, що треба. Потрібно було вийти у фінал чотирьох – вони це зробили на серії булітів. Іван Чеботар у фінальній грі забив майже все своє. Все, що не забив – заробив пенальті. Олександр Герус на одній нозі грав. Андрій Ярошенко теж були певні проблеми по здоров’ю. Олександр Колесников в захисті все відпрацював, Богдан Перекопко в захисті все відпрацював. Той же самий Владислав Чайка – для нього це перші змагання з пляжного гандболу", - розповідає Максим Кунпан.

Максим Кунпан, говорить шанси зачепитись за медалі у хлопців були. Вони трохи не дооцінили самі себе: "У цих хлопців вже є майбутнє. Два чоловіки – це молодіжна збірна України, двоє викликались до національної збірної України, були на зборах. У цих хлопців є майбутнє. І в "класиці" і в пляжному".

Чи здійсниться "пляжна" мрія пана Максима – залежить від фінансування. Але він вірить у себе і у свої хлопців.

Джерело