Український рятувальник, бігун на ультрадовгі дистанції бігтиме два тижні, за цей час хоче зібрати два мільйони гривень на таке необхідне для рятувальників обладнання, йдеться в ТСН.

Вже багато років Володимир служить у ДСНС, та ще  він невгамовний бігун. Це саме він пробіг марафон у повному професійному спорядженні рятувальника, і декілька разів здолав дистанцію 500 кілометрів. Утім, під час війни каже, не надто багато часу для тренувань, аби не втрачати форму свої 17 кілометрів на роботу і з роботи Володимир долає бігом. Каже, таке хобі стало в пригоді і на службі.

 «Дуже допомагає, максимально - це витривалість, тому що під час військових дій доводиться дуже багато годин працювати для того, що б виконати завдання», - каже Володимир.

Український рятувальник взявся пробігти 800 кілометрів через дві благодійні мети

Прості завдання йому не цікаві, тому навіть слова вдячності Володимир вирішив сказати по-своєму. Із Михайлівської площі у Києві він бігтиме аж до Варшави, щоб подякувати полякам від імені усіх українців. Адже Польща не лише зброєю допомагає нам боротися із ворогом, але й прийняла понад три мільйони українських біженців.

Друзі такій ідеї Володимира не надто здивувалися, натомість теж перевдяглися у спортивну форму та прийшли до Михайлівської площі, щоб хоча би перші кілометри його підтримати. «Я в шоці, я знаю, який він скажений, але це щось неймовірне – 800 км. Я не знаю, скільки в мене вийде, тому що зараз не до тренувань, але з радістю пробіжу все, що зможу, якщо вдасться, до Ірпіня», - каже друг Руслан.

Проводжали бігунів усією родиною ДСНС. Його друг, та по сумісництву керівник каже, офіційно відправили Володимира у таке спортивне відрядження. «Буде обличчям служби, щоб усі бачили, які в нас сильні рятувальники, які сильні українці і які продовжують свою боротьбу і при цьому хочуть подякувати людям, які нам допомагають», - каже він.

Утім головна мета - це зібрати 2 мільйони грн на сучасне і таке необхідне обладнання для рятувальників. Тож, пробігтися разом із Володимиром можна не лише на шляху до Варшави, а й віртуально. Протягом його забігу триває «Ультрамарафон для всіх» https://ultramarathonforall.org/  - на сайті можна обрати довільний відрізок з маршруту та зробити свій донат на підтримку рятувальника. На є рівно 800 кілометрів і два тижні. А фінішувати Володимир планує на День Незалежності України і з особистим рекордом.

Читайте також:

Щодня до Львова прибувають два потяги з евакуйованими із Донеччини і Харківщини: люди не стримують сліз

Українські війська добу відвойовували село, яке б відкрило шлях окупантам на Миколаїв

У Харкові людей під час ворожих ударів врятували ліжка і ковдри

Джерело