Нещодавно Долинський районний судо Івано-Франківської області затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та підозрюваним.

Згідно з нею, чоловіка визнали винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 359 КК України та призначили йому узгоджене сторонами покарання у виді 4 років позбавлення волі з іспитовим терміном 1 рік, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на пресслужбу суду.

Як йдеться у вироку суду, обвинувачений, за невстановлених слідством обставин, придбав спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації та мав наметі їх збути третім особам через поштові сервіси без особистого контакту, зокрема, з використанням Інтернет-аукціонів та подальшої доставки поштою.

Мешканець Прикарпаття продавав годинники з прихованою відеокамерою

Так, обвинувачений розмістив на веб-сайті власного інтернет-магазину інформацію щодо продажу технічних засобів у вигляді електронних настільних годинників, у які вбудовані приховані мініатюрні відеокамери та мікрофони, та які призначаються, згідно з їхнім описом, для прихованої відеозйомки, в т.ч. у режимі реального часу. При цьому, обвинувачений розмістив на сайті Інтернет-аукціонів відповідне оголошення щодо продажу вищевказаних технічних засобів інтернет – магазином, зазначивши себе в якості контактних даних продавця та номер належного йому мобільного телефону.

У жовтні 2021 року обвинувачений телефоном домовився із покупцем про продаж настільного смарт-годинника з бездротовою Wi-Fi камерою відеоспоетереження за 1750 грн, а наступного дня продав йому цей годинник через оператора поштового зв’язку. А вже на початку листопада за тією ж схемою обвинувачений продав цьому покупцю ще 3 такі годинники.

У судовому засіданні обвинувачений визнав себе винуватим, вказав, що вчинив злочин, маючи на меті заробити кошти на утримання сім’ї та не розуміючи в той час, що вчиняє протиправні дії, так як придбав та реалізував пристрої під назвою “радіо няня” на офіційних сайтах.

Головне фото – ілюстративне

Мешканець Прикарпаття продавав годинники з прихованою відеокамерою

Джерело