У Калуші одружилися Вікторія та Едуард, які мешкали в Маріуполі.

Як повідомили у Калуському міському відділі ДРАЦС Головного територіального Управління юстиції в Івано-Франківській області, молодята жителі героїчного міста Маріуполя, які через війну опинилися тут.

«Та в цей день біль за рідним містом, смуток від розлуки з рідними і близькими, здавалося б, трохи притупився. Не те, щоб перестала боліти жива роздерта рана від того горя, що сталося з рідним містом, людьми, а просто велика хвиля щастя сьогодні від кохання заполонила їх серця», – розповіла начальниця Калуського міському відділу ДРАЦС Ірина Очкур.

Наречений приїхав з передової на весілля: у Калуші одружилася пара з Маріуполя

Срібне весілля пара пообіцяла відсвяткувати у своєму рідному Маріуполі.

«Едуард повернувся в зону бойових дій. Він має для кого жити і кого захищати: свій дім, свою країну, своє кохання! Вікторія має кого чекати і твердо вірити в перемогу і кохання! Все буде Україна!», – йдеться в повідомленні.

Наречений приїхав з передової на весілля: у Калуші одружилася пара з Маріуполя Наречений приїхав з передової на весілля: у Калуші одружилася пара з Маріуполя Наречений приїхав з передової на весілля: у Калуші одружилася пара з Маріуполя Наречений приїхав з передової на весілля: у Калуші одружилася пара з Маріуполя Наречений приїхав з передової на весілля: у Калуші одружилася пара з Маріуполя Наречений приїхав з передової на весілля: у Калуші одружилася пара з Маріуполя Наречений приїхав з передової на весілля: у Калуші одружилася пара з Маріуполя

Джерело