11-12 серпня відкриті зустрічі відбудуться на Франківщині.

Упродовж літа майже 50 медичних працівників з усієї України проводять публічні лекції з метою сформувати в українців свідоме ставлення до вакцинації та стану свого здоров’я – зокрема, в умовах активного поширення інфекційних захворювань.

Ініціатива триває в межах нового проєкту ЮНІСЕФ та Українського католицького університету у 5 областях України – Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській та Чернівецькій.

На Франківщині медики ЮНІСЕФ безкоштовно консультуватимуть переселенців щодо стану здоров’я під час війни

11-12 серпня подібні відкриті зустрічі відбудуться і на Франківщині. Упродовж двох днів медики проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) консультуватимуть всіх, хто вимушено переїхав через війну та нині проживає на Івано-Франківщині. Фахівці фонду розповідатимуть про:
● вакцинацію дітей та дорослих;
● харчування дітей від 0 до 3 років;
● Грошову допомогу від ЮНІСЕФ.

Загалом ініціатива проєкту передбачає зустрічі лікарів у конкретних пунктах тимчасового розміщення ВПО, проте нині фахівці проєкту хочуть зосередитися на інформуванні людей, які знайшли собі нові домівки у приватному секторі, розповідає
координаторка проєкту у регіоні Софія Жаб’як.

“Ми запрошуємо людей на своєрідну консультативну зустріч через оголошення в соціальних мережах і за підтримки місцевої влади, яка також допомагає з інформування населення. На зустрічах наші медики-амбасадори проєкту розповідають про вакцинацію та харчування діток. а також консультують щодо програми грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ. За потреби, медичні працівники
можуть провести огляд та надати рекомендації. Наразі, ми вже провели 5 таких зустрічей, які показали свою ефективність. Нині ж вже запланували такі візити у Калуській, Брошнів-Осадській Снятинській, Рогатинській та Бурштинській територіальних громадах”, – розповідає Софія Жаб’як.

Розклад зустрічей:м. Калуш, 11 серпня, 11:00 – зареєструватися на зустріч
смт. Брошнів-Осада, 11 серпня, 15:00 – зареєструватися на зустріч
м. Снятин, 11 серпня, 12:00 – зареєструватися на зустріч
м. Рогатин – 12 серпня, 11:00 – зареєструватися на зустріч
м. Бурштин – 12 серпня, 11:00 – зареєструватися на зустріч
Якщо у вас виникли питання, телефонуйте +380 95 883 8211 (координатор Софія)

Джерело