Колишнього гендиректора товариства в Хустському районі судитимуть за незаконне видобування андезиту зі збитками на майже 165 мільйонів гривень. Про це повідомили на сайті Закарпатської обласної прокуратури.

"Приватне акціонерне товариство, яке очолював обвинувачений, здійснило бездозвільне видобування андезиту на території Хустського району. Володіючи інформацією про те, що в ПрАТ відсутні діючі спецдозволи на користування надрами та інші необхідні акти, чоловік повинен був припинити діяльність, однак не зробив цього", — йдеться в повідомленні.

За інформацією прокуратури, видобуток проводився шляхом здійснення буро-вибухових робіт.

165 млн гривень збитків: на Закарпатті судитимуть колишнього гендиректора товариства за незаконне видобування андезиту

"За висновками експертизи, унаслідок незаконних дій директора завдано майже 165 млн грн збитків. Загалом незаконним шляхом видобуто понад 113 тис. куб. метрів андезиту, а загальна сума шкоди державі склала понад 270 млн грн", — йдеться в повідомленні.

Колишнього гендиректора товариства підозрюють у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну, день 168. Текстовий онлайн; "Зерновий коридор": Скільки збіжжя вже експортувала Україна; В Україні зросла кількість дітей, поранених внаслідок війни — ОГПУ; Росія скликає Радбез ООН. У чому причина.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело