російський фсбшник фактично підтвердив дані британської розвідки

Ватажок російських терористів, так званий ексміністр оборони "днр" фсбшник ігор гіркін "стрєлков" продовжує викладати свої істеричні відео у стилі "всьо пропало".

"На Донецькому фронті – без змін, за повідомленнями з фронту – атакуючий потенціал діючих частин донецької піхоти (від початку небагатий) практично вичерпаний", – заявив "стрєлков", зробивши алюзію на відомий роман Ремарка.

Терорист заявляє, що російським військам наявними силами домогтися взяття Авдіївки та просування на інших ділянках навряд чи можливо. Зараз тривають бої за околиці Пісків.

"Навіть тактичні успіхи "Третього Ефективного етапу" щодо просування вперед поки принизливо-мінімальні. Навіть я – при всьому своєму скепсисі, що не приховується, – не припускав таких скромних результатів", – страждає гіркін.

російський фсбшник фактично підтвердив дані британської розвідки, яка напередодні констатувала, що за останні 30 днів російським загарбникам не вдалося досягнути будь-яких значних успіхів у військовій кампанії на Донбасі.

Зазначимо, гіркін-"стрєлков" регулярно видає істеричні відео про провали "спєцоперації" рф. Всерйоз його заяви вже ніхто не сприймає, але для українців вони все одно звучать приємно.

Раніше гіркін заявляв, що до осені на росію чекає "революційна ситуація" після "серйозної поразки" російської армії.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело