Міграційна служба Івано-Франківської області придбала автомобіль за власні кошти.
 
Декілька тижнів тому керівник міграційної служби Івано-Франківської області Сергій Саїв поділився з колегами невеличким епізодом зі своєї розмови з воїнами, які зараз на «нулі» в зоні активних бойових дій, пише “Галицький кореспондент” посилаючись на міграційну службу Івано-Франківської області.
 
Зокрема, йшлося про ефективне використання нашими захисниками унікальних транспортних засобів – багі. Легких, маневрених, всюдихідних. Вони корисні тим, що з несподіваного боку для ворога ними можна швидко кудись дістатися, зробити свою військову чи евакуаційну роботу.
 
“Ми серйозно перейнялися цією історією і вирішили оснастити наших захисників маневреним багі. Колектив УДМС в Івано-Франківській області за власні кошти викупив для потреб ЗСУ 4-місний тентований і оснащений лебідкою всюдихід. На станції техобслуговування його довели до стовідсоткової справності. Також залили повний бак пальним і передали до Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України. Офіцери запевнили, що такі всюдиходи вкрай необхідні багатьом підрозділам, тож за декілька днів багі буде доставлено на фронт і воно виконуватиме завдання за призначенням”, – йдеться у повідомлені.
 
Франківський УДМС придбав маневрений всюдихід для ЗСУ
Франківський УДМС придбав маневрений всюдихід для ЗСУ
Франківський УДМС придбав маневрений всюдихід для ЗСУ

Джерело