Зараз на сцені маріупольської камерної філармонії російські окупанти збирають тюремні клітки. Діаметр арматури — 20 мм. Про це повідомили в Маріупольській міській раді.

"Окупанти у Маріуполі планують провести самосуд над українськими захисниками. Загарбники планують у вересні влаштувати показовий "суд" над захисниками України", — йдеться в повідомленні Маріупольської міської ради.

"Російські окупанти продовжують нехтувати усіма міжнародними нормами. Вони продовжують множити військові злочини, демонструючи зневагу до всього цивілізованого світу. Звертаюся до світової спільноти, ООН та "Червоного Хреста" втрутитися у ситуацію, аби працювали правила поводження з військовими полоненими. Ми маємо зробити усе, щоб наші захисники повернулися до Україну живими та не допустити у Маріуполі другої Оленівки", — сказав міський голова Вадим Бойченко.

На сцені маріупольської камерної філармонії російські окупанти збирають тюремні клітки — міська рада Читайте також У Маріуполі окупанти створили "каталог смерті", в якому близько 4000 фото похованих у братських могилах Російські окупанти влаштували концерт на руїнах "Азовсталі" 2 серпня з'явилась інформація про плани окупантів провести рок-концерт на "Азовсталі". 18 травня ватажок так званої "ДНР" Деніс Пушилін заявив, що в Маріуполі знесуть "Азовсталь", на місці якого побудують паркову зону. За даними Інституту вивчення війни (ISW), російська окупаційна влада оголосила про плани знищити металургійний завод “Азовсталь” і перетворити Маріуполь на місто-курорт. Український бізнесмен Рінат Ахметов заявив, що подасть до Росії позов із вимогою компенсації всіх збитків унаслідок повномасштабного вторгнення, зокрема знищення комбінату "Азовсталь" у Маріуполі.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело