Українець Андрій Бєдняков, якого українці (та й росіяни) знають з тревел-шоу "Орел і Решка", родом із багатостраждального Маріуполя.

Саме цей телеведучий неабияк ковтнув не лише болю за рідне місто, а й ненависті росіян, які напали на нього після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Андрій Бєдняков з

Андрій Бєдняков з

Востаннє Бєдняков був удома, у Маріуполі, за кілька днів до повномасштабного вторгнення. Зараз, незважаючи на новини та у якому стані Маріуполь, ведучий проєкту "Де логіка?" (Новий канал) вірить, що рано чи пізно обов'язково потрапить туди.

Андрій Бєдняков з

"Я впевнений, що повернуся до свого рідного міста. Інакше навіщо це все? Це не мрія. Це мета! Це справедливість , – каже Андрій. – У школі я завжди "отримував" за те, що цінував справедливість і прагнув до неї. І зараз хочу, щоб справедливість була! Не бажаю вірити, що не повернуся до свого міста. Я хочу повернутися до Маріуполя! Чому я маю віддавати його?"

Андрій Бєдняков з

Маріуполя, яким його знає Андрій Бєдняков, а також усі маріупольці та гості міста, на жаль, уже немає. Але спогади ніколи не зникнуть із пам'яті! Їх не вкрасти.

"У мене забрали місто, в якому я ріс. Його немає. І найстрашніше, що хочуть відібрати у мене та багатьох маріупольців – це спогади. У кожного вони є ", – розповідає Бєдняков в інтерв'ю Дмитру Гордону. - Це як у фільмі "Люди в чорному", коли персонажі щось робили своїм спеціальним приладом і у всіх зникала пам'ять. Нам потрібно дуже сильно і надовго моргнути, щоб не потрапити під цей промінь. Я ось ніби заплющив очі, і коли розплющу, все виявиться добре. Зрозуміло, що цього міста не буде, не буде будинків, дитячих майданчиків, драмтеатру, нового пірсу. Але буде наша земля! Наша українська земля, яка нікому, окрім нас, не належить. Я впевнений в цьому! Ми зробимо все можливе для цього. Мені хочеться вірити, що всі люди думають про те, щоб такий хлопець, як я, Андрій з Маріуполя, знову зміг приїхати до свого рідного міста. Щоб Сашко із Херсона знову приїхав до свого рідного міста. Щоб люди із Харкова, Донецька, Луганська повернулися до своїх міст. Якщо всі українці постійно думатимуть про це, нам все вдасться."

Андрій Бєдняков з

Раніше ми повідомляли, що Андрій Бєдняков із "Орел і Решка" згадав, як Ахметов заспокоїв його за тиждень до війни.

Джерело