В Івано-Франківську учора, 8 липня, біля Архікатедрального і Митрополичого Собору Воскресіння Христового з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина освятили ще один службовий автомобіль для потреб військовослужбовців.

Чин освячення здійснив керівник Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії ієр. Іван Стефурак, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку Архієпархії.

Цей автомобіль Івано-Франківська Архієпархія передала в роту вогневої підтримки 10-ї гірсько-штурмової бригади, яка виконує свої бойові завдання в підконтрольній Україні частині Луганської області.

Франківська Архієпархія передала автомобіль військовослужбовцям на Луганщині (фото)

Транспортний засіб придбали за пожертви українських громад із міст Терні, Мілану, Форлі, Фаенца, Чезена, Імола та Трієсте, що в Італії.

Франківська Архієпархія передала автомобіль військовослужбовцям на Луганщині (фото) Франківська Архієпархія передала автомобіль військовослужбовцям на Луганщині (фото) Франківська Архієпархія передала автомобіль військовослужбовцям на Луганщині (фото) Франківська Архієпархія передала автомобіль військовослужбовцям на Луганщині (фото) Франківська Архієпархія передала автомобіль військовослужбовцям на Луганщині (фото) Франківська Архієпархія передала автомобіль військовослужбовцям на Луганщині (фото)

Джерело