Вчора, 29 червня, у Музеї писанкового розпису Коломиї відкрили виставку картин “Намолене небо”. Твори експозиції митці малювали на ґонтах зі старої покрівлі Струківської церкви, що на Закарпатті.

Про це повідомили на сторінці музею.

На виставці представлено 52 роботи, створені в різних стилях і техніках на духовну тематику. Фрагменти почорнілої за століття покрівлі могли просто спалити. Авторами картин є 32 художники з Івано-Франківщини, Львівщини, Тернопільщини та Закарпаття. У перетвореному природою і часом намоленому дереві кожен з художників зумів побачити й відтворити те сокровенне, що торкається серця й душі, дає світло віри й надії всім, хто їх споглядає.

Основою для реалізації творчих задумів митців стали ґонти зі старої покрівлі Струківської церкви, яку торік розпочали перекривати в селищі Ясіня Рахівського району.

Усіх учасників унікального проєкту відзначили символічною подякою на старій гонті.

У Музеї писанки у Коломиї відкрили виставку картин на старовинній ґонті. ФОТО У Музеї писанки у Коломиї відкрили виставку картин на старовинній ґонті. ФОТО У Музеї писанки у Коломиї відкрили виставку картин на старовинній ґонті. ФОТО У Музеї писанки у Коломиї відкрили виставку картин на старовинній ґонті. ФОТО У Музеї писанки у Коломиї відкрили виставку картин на старовинній ґонті. ФОТО

Джерело