Заступник голови Херсонської ОВА Микола Якименко вважає, що окупаційній владі Херсонщини не вдасться провести фейковий "референдум". Про це він сказав в ефірі "Радіо Свобода".

"Вони постійно змінюють дати: то в серпні, то у вересні. Те, що вони планують, я не думаю, що їм вдасться", - сказав він.

Водночас Микола Якименко підтвердив, що спроби проведення так званого "референдуму" з боку російських військових все ж є.

Окупаційній владі Херсонщини не вдасться провести так званий

"Намагання є. Для цього вони всілякими шахрайськими діями збирають дані про людей. Це свідчить про те, що вони щось намагаються зробити. На даний час сказати, що в них щось вийшло, я такого не бачу", - повідомив Микола Якименко.

Інформація про друк бюлетенів для так званого "плебісциту", за словами заступника голови ОВА, не підтверджується.

"Була інформація про друк бюлетенів, навіть, в якій типографії це відбувається. Це перевіряли спецслужби, але повністю ця інформація не підтверджена", - сказав Якименко.

Що відомо:

Російські військові призначили 11 вересня датою фейкового референдуму на захоплених територіях Херсонської й Запорізької областей. Цю дату приурочено до так званого "єдиного дня голосування", коли в Росії проходитимуть вибори депутатів і губернаторів у кількох регіонах.

Читайте також

Активність партизанів на Херсонщині ускладнює встановлення окупаційного режиму — ISW

Жителів Херсонщини закликають евакуюватися через можливу активізацію бойових дій

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Джерело