Генерал констатував, що війна не закінчиться швидко

На початку російського вторгнення, коли ще були переговори із агресором, війну в Україні можна було зупинити, а тепер ні, бо після Бучі та Ірпеня точку неповернення пройдено. Нині зрозуміло, що вона не закінчиться швидко, але наша країна має шанс. Таку думку висловив генерал-майор Збройних сил Дмитро Марченко в інтерв'ю "Крим.Реалії".
Марченко переконаний, що зупиняти нині війну не можна, "бо буде ще гірше".

"Точку неповернення ми вже пройшли. Вона була на самому початку, коли можна було все це зупинити на етапі переговорів. Але після того, що росіяни витворяли – все. Я відповів тим, хто хоче спокою й миру будь-яким шляхом, – його не буде", – наголосив військовий.

На запитання, якщо в майбутньому для того, щоб зупинити смерті, доведеться "віддати частину території України", генерал-майор ЗСУ відповів: "Категорично ні".

"Нам треба забирати всю землю, забрати Луганськ, Донецьк, Херсон і Крим. Тому, що далі буде гірше. Якщо хтось думає, що на цьому все зупиниться і все буде добре – ні, це не так. Це ми відпустимо ворога додому, він там залиже рани, зробить відповідні висновки, підкоригує свої бойові порядки і нападе ще раз", – вважає Марченко.

Генерал констатував, що війна не закінчиться швидко. Разом із тим він вважає, що в України є шанс, якого не було за всю її історію. На переконання Марченка, якщо західні партнери нададуть Україні все необхідне озброєння, то не виключено, що контрнаступ наших Сил оборони закінчиться швидше.

"Нам просто треба добити, у нас є темп, бажання, просто дайте нам трошки озброєння, і ми це зробимо", – заявив військовий. 

Як повідомляв 5.UA, українські захисники відбили штурмові дії російських окупантів на Харківському та Слов'янському напрямках, а саме в районах населених пунктів Дементіївка, Довгалівка та Залиман. Також армійці ЗСУ зупинили рашистів на Краматорському напрямку, відбили штурм Вуглегірської ТЕС.

Джерело