Переможниця і суддя кулінарного шоу "Мастер Шеф" Ольга Мартиновська зізналася, що останнім часом їй дуже важко емоційно і вона не знає, як продовжувати жити. Цим зірка поділилася в сторіс на своїй сторінці в соціальній мережі instagram. 

Ольга Мартиновська регулярно виходить на зв'язок з шанувальниками за допомогою соцмереж. Вона не тільки радує новими фото або відео, а й ділиться переживаннями, проблемами і дає поради і прислухається до інших. 

Суддя

Суддя

Так, цього разу кулінар зізналася, що відчуває сильне емоційне спустошення. За словами Ольги Мартиновської вона більше знає, як жити далі і тримати себе в руках. Вона зазначила, що різкі перепади настрою для неї вже звичайний стан. 

Суддя

"Не маю, чесно, не маю жодного рецепту, підказки, робочої схеми для того, щоб триматися, сміятися, жити, виживати, працювати і підтримувати інших. Амплітуда коливань мого настрою, почуттів хитається так, що пояснювати не потрібно", - поділилася Ольга Мартиновська. 

Також наш портал інформував, оголена Олена Філонова в гонитві за вічною молодістю розляглася на кушетці, довірившись незнайомці: "Будемо воду виганяти".

Крім того, наш портал повідомляв, Катя Нікітіна з "Жіночого кварталу" показала свій особистий вид заспокійливого: діє краще будь-якої валер'янки.

Джерело