Відома топ-модель Аліна Байкова, особисто знайома з голівудською зіркою Леонардо Ді Капріо, написала йому про те, що відбувається в її рідній країні, в особистому повідомленні. Реакція кінозірки непариємно здивувала українку.

Аліна Байкова, знайома з Леонардо Ді Капріо, написала про те, що відбувається в її рідній країні. Реакція кінозірки непариємно здивувала

Відома топ-модель Аліна Байкова, особисто знайома з голівудською зіркою Леонардо Ді Капріо, написала йому про те, що відбувається в її рідній країні, в особистому повідомленні.

Реакцією актора українка була неприємно здивована. Леонардо Ді Капріо не відповів на повідомлення Аліни Байкової про події в Україні.

Раніше, у березні, зірка Голлівуду Леонардо Ді Капріо висловив свою підтримку українським біженцям. З того часу актор не порушує тему війни в Україні в соціальних мережах.
Українська модель Аліна Байкова, яка давно знайома з Ді Капріо (їм навіть приписували роман), зізналася, що була розчарована такою поведінкою актора. Про це вона розповіла в інтерв’ю Іванні Підборській для YouTube-каналу “ДеЯк”

За словами Байкової, десь на 10-й день війни вона звернула увагу на те, що Ді Капріо мовчить, тоді як багато інших знаменитостей вже висловили свою думку.

– Я зайшла і написала йому в WhatsApp: “Лео, люди, як ти, повинні говорити. У тебе потужний авторитет. Не мовчи”. І він мені навіть нічого не відповів. Повністю проігнорував моє повідомлення, – поділилася модель.

Після цього, зазначила Аліна, вона дізналася, що Лео переказав близько 40 мільйонів доларів на підтримку України. Байкова не впевнена, що спонукало актора на такий вчинок, і припустила, що, окрім її повідомлення, міг бути і вплив публіки.

– Не можу сказати, що він підтримав. Він проігнорував моє повідомлення. Ми збиралися на вечорі Met Gala. Привіталися, та й годі. Навіть нічого не було сказано, як зазвичай люди кажуть: “Мені дуже шкода”. Загалом нуль, – поділилася модель.

Нагадаємо, що раніше в Мережі обговорювали чутки про те, що Леонардо Ді Капріо пожертвував 10 млн. доларів української армії, однак у міжнародних фахівців склалася інша думка.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

Джерело