ТСН.ua зібрав усе, що відбувалося в Маріуполі за минулу добу, 29 червня.

З російського полону звільнили українських військових, серед яких - оборонці "Азовсталі"

Головне управління розвідки Міноборони опублікувало відео обміну між РФ та Україною, під час якого додому повернулося 144 захисники, більшість - оборонці "Азовсталі". Це наймасштабніший обмін від початку війни. На розміщених кадрах видно десятки карет швидкої допомоги, які приїхали надати оперативну медичну допомогу українським героям. 

Люди лягали під трактори, щоб окупанти не знесли їх будинки: яка ситуація в Маріуполі 30 червня

У Маріуполі люди лягали під трактори, щоб окупанти не знесли їхні багатоповерхівки

В окупованому Маріуполі відбулися перші масові акції спротиву проти російсько-окупаційної влади. За словами радника міського голови Петра Андрющенка, спротив жителів українського Маріуполя, які не виїхали і залишилися жити у місті, набирає обертів, поступово переходячи від пасивної до активної фази протистояння.

У Маріуполі окупанти розпочали будівництво військової бази

В окупованому Маріуполі ворог розпочав будівельні роботи – місцевим жителям обіцяють нове житло, хоча насправді готують військово-будівельний комплекс. Новий банер на паркані, який має приховати від очей маріупольців правду, каже правду більше за когось.

"Військово-будівельний комплекс. Чорним по білому. Однак людям у місті продовжують розповідати про відновлення житла", - розповів радник мера міста Петро Андрющенко.

В Маріуполі окупанти крадуть залишки головного фонтана

В окупованому Маріуполі росіяни крадуть залишки головного фонтана в сквері біля Драматичного театру. Туди звезли важку техніку, яка розбирає фонтан та відправляє його в Донецьк. Тепер мародерство називають реконструкцією. 

У Маріуполі центр міста - суцільні руїни: окупанти намагаються показати, що “життя покращилось”

В окупованому Маріуполі центр міста - суцільні руїни. Проте росіяни намагаються показати, що “життя покращилось”. Весь центр міста після обстрілів окупантами перетворився в руїни. Це добре видно на відео, яке оприлюднив радник мера міста Петро Андрющенко.

У Маріуполі під час розбирання завалів підірвалися двоє хлопців: обидва у реанімації

У Маріуполі двоє місцевих жителів підірвалися на гранаті - підліток 15 років та чоловік 23 років . Це сталося під час розбирання завалів в Центральному районі міста. Обидва постраждалих перебувають у реанімації.

Нагадаємо, у Лівобережному районі Маріуполя під завалами одного з житлових будинків, у який влучила авіабомба, виявили понад сотню тіл загиблих.

Читайте також:

ЗСУ відбили кілька штурмів окупантів на Донбасі: ранкове зведення Генштабу станом на 30 червня

Безпрецедентний обстріл Миколаєва: загибель людей, знищення десятків машин і стадіону

Російська армія на півдні втратила понад чотири десятки солдатів і три гаубиці

Джерело