Популярна українська співачка, радіоведуча і кума артиста Дзідзьо Оля Цибульська частенько розміщує для своєї аудиторії свіжі публікації і ділиться новинами з особистого життя в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 780 тисяч людей.

Оля Цибульська через довгий час відвідала професійну студію звукозапису і поділилася враженнями. Судячи з усього, артистка готує для шанувальників нову пісню, але подробиць поки не розкриває.

Оля Цибульська зізналася, як сильно у неї болить душа через обстріли Кременчука, Києва та інших міст:

Оля Цибульська зізналася, як сильно у неї болить душа через обстріли Кременчука, Києва та інших міст:

Дівчина зізналася, що була в захваті і ейфорії, як у старі добрі часи. Співачка не забула написати і мамі, надавши скріншот листування фанатам. Тільки от після вона відчула тотальне спустошення.

"Був такий космічний підйом, я вже й забула, що таке крута студійна робота. А тепер навпаки, повне спустошення. Потрібно полити город, напевно", - сказала артистка.

Також Цибульська зізналася, що дуже болісно переживає новини про недавні обстріли українських міст. Вона засмучується і через те, що соцмережі видаляють її пости з правдивою інформацією щодо злочинів окупантів.

Раніше ми писали про те, що Оля Цибульська вирішила ненадовго перекваліфікуватися в психолога і дала корисну пораду шанувальникам: "Прошу вас"

Джерело