Відома російська балерина Анастасія Волочкова показала, як проводить час зі своєю 16-річною дочкою Аріадною. Нове фото вона опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі instagram. 

Анастасія Волочкова вирішила захопити шанувальників новим фото, на якому позує у своєму саду біля квітів. Балерина позує в компанії Дочки і навіть спробувала помірятися з нею красою. 

Напівгола Анастасія Волочкова спробувала помірятися красою з дочкою, але вийшло так собі:

Напівгола Анастасія Волочкова спробувала помірятися красою з дочкою, але вийшло так собі:

На дівчинці смугаста сорочка і спідничка, а її зірковій мамі, швидше за все екстремально коротенькі шортики і майка. У підписі до фото Волочкова вказала, що цей кущ вона посадила разом з дочкою, тому дуже символічно було зробити пам'ятне фото поруч з квітами. 

"Цей бузок посадили ми з Арішею", - написала балерина. 

Дочка Волочкової живе з її колишнім чоловіком і лише зрідка провідує маму, мабуть, тому балерина вирішила зробити фото. Варто відзначити, що в коментарях Анастасію Волочкову розкритикували, зазначивши, що дочка їй потрібна лише для фотосесії, натякаючи, що насправді Їхні стосунки далекі від ідеальних. 

"Дочка для фотосесії на годинку заскочила... цікаво які пряники їй Настя пообіцяла? Не зупиняйся, Настя! Втрачати більше нічого, Ім'я-на шматки! Соромно жалюгідне", - написали в коментарях. 

Також наш портал повідомляв, зірка "Сватів" Федір Добронравов підтримав окупантів і розчарував дружину Євгена Кошового: "Так подобався..."

Крім того, наш портал писав, Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції".

Джерело